14. Niedziela Zwykła – 7. lipca 2024 r

  1. Od dzisiaj do końca sierpnia w niedziele zamiast Mszy św. o godzinie 17.00 jest Msza św. o godzinie 19.00. W dni powszednie Msze św. są w kaplicy.
  2. W sobotę 13. dzień miesiąca lipca. Po Mszy św. o godzinie 18.00 procesja i nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy!
  3. Rozpoczęły się zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Szczegóły dotyczące zapisów na stronie internetowej pielgrzymki: ppag.pl/zapisy oraz u ks. Piotra. Do momentu wyjścia pielgrzymki można składać intencje modlitewne i ofiary na wsparcie funduszu pielgrzymkowego do skarbonki stojącej pod chórem.
  4. Organizujemy wyjazd autokarowy na Jasną Górę na powitanie pielgrzymów. Wyjazd w niedzielę 04. sierpnia o godzinie 14.00 spod kościoła, powrót we wtorek 06. sierpnia w godzinach wieczornych. Nocleg w Domu Pielgrzyma w pokojach dwuosobowych z łazienką. Koszt autokaru, 2 noclegów i ubezpieczenia 300,00 zł; wyżywienie we własnym zakresie. Zapisy do niedzieli 21. lipca – przyjmujemy jedynie z wpłatą i PESELEM potrzebnym do ubezpieczenia.
  5. Ofiary z tacy z przyszłej niedzieli przeznaczamy na inwestycje parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  6. Biblioteka parafialna czynna będzie w przyszłą niedzielę po Mszach świętych przedpołudniowych.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w szczególności Przewodnika katolickiego. Jest także wakacyjny numer Rycerza Niepokalanej oraz Misyjnych Dróg.
  8. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Reginę Maciejczak, Kazimierza Strauchmana oraz Tadeusza Leśniewskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!