Ogłoszenia
parafialne

Ogłoszenia

 • 25. Niedziela Zwykła – 24. września 2023 r
  1. Spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I. Komunii św. i ich rodzicami będzie dzisiaj 24. września po Mszy św. o godzinie 11.00 w kościele.
  2. Spotkanie dla młodzieży klas I. szkół ponadpodstawowych, kontynuującej swoje przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania, będzie również dzisiaj 24. września po Mszy św. o godzinie 12.30 w kościele.
  3. W piątek 29. września obchodzimy święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Jest to święto patronalne ks. Michała, naszego wikariusza. Msza św. w Jego intencji będzie odprawiona o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji ks. Michała.
  4. W sobotę 30. września Nabożeństwo w intencji pokoju o godzinie 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Od przyszłej niedzieli 01. października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe ku czci Matki Bożej. Nabożeństwa różańcowe będą w niedziele o godzinie 16.30, a w dni powszednie o godzinie 17.30. Od poniedziałku do soboty o godzinie 7.30 – tak jak dotychczas – Różaniec jest prowadzony przez Wspólnotę Żywego Różańca. Każdego dnia za wspólne odmawianie Różańca w kościele lub w rodzinie możemy uzyskać odpust zupełny, który możemy ofiarować za siebie albo za jakąś osobę zmarłą na sposób wstawiennictwa.
  6. Od tego tygodnia wznawiamy Spotkania biblijne w czwartek i w sobotę po Mszy św. wieczornej w Sali konferencyjnej (dotychczasowej bibliotece). W czwartek i w sobotę jest zawsze ten sam temat, aby można było sobie wybrać bardziej dogodny termin. Obecnie kończymy księgi prorockie okresu niewoli babilońskiej.
  7. Szkoła modlitwy w niedzielę po Mszy św. o godzinie 17.00 w Sali konferencyjnej.
  8. W czwartek 28. września o godzinie 15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata. W Inowrocławiu modlitwa będzie prowadzona: przy krzyżu misyjnym przed naszym kościołem; przy Krzyżu Tysiącleci przy al. Kopernika; przy figurze św. Wojciecha na ul. Laubitza; przy Krzyżach przed kościołami: Chrystusa Miłosiernego, Opatrzności Bożej, św. Jadwigi, św. Krzyża, św. Mikołaja. Serdecznie do wspólnej modlitwy zapraszamy!