Ogłoszenia
parafialne

Ogłoszenia

 • III. Niedziela Zwykła – 23. stycznia 2022 roku
  1. W całym Kościele powszechnym obchodzimy dzisiaj „Niedzielę Słowa Bożego”, w trakcie której mamy w sposób szczególniejszy zwrócić uwagę na znaczenie Słowa Bożego w naszym życiu wiary.
  2. Cały czas w Kościele trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który kończy się we wtorek 25 stycznia, w Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła. Prośmy Pana o jedność wszystkich wierzących w Chrystusa.
  3. Zapraszamy członków Apostolatu MTA na Mszę Świętą w poniedziałek (24 stycznia) na godzinę 18.00.
  4. Kolęda u osób, które nas zaprosiły od godziny 15.00 w dzisiejszą niedzielę 23. stycznia: pozostałe zaproszenia.
  5. W Uroczystość Trzech Króli dzieci i młodzież na Mszy św. o godzinie 11.00 prowadziły śpiew kolęd. Zapraszają oni ponownie do wspólnego kolędowania w przyszłą niedzielę 15 minut przed Mszą św. o godzinie 11.00 (10.45). Będą śpiewały również kolędy w czasie Mszy św. Dzieciom i młodzieży dziękujemy a parafian zapraszamy na ten występ!
  6. Do końca stycznia niektórzy przedsiębiorcy a od połowy lutego osoby fizyczne składają lub będą składać deklaracje podatkowe PIT. Prosimy o przekazywanie 1% podatku na nasz Parafialny Zespół Caritas. Numer KRS-u jest podany w naszej parafialnej gazetce. Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie potrzebujących.
  7. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Małgorzatę Szymańską, Zenona Osińskiego i Bogdana Łuczaka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!