Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego – 12. maja 2024 r

 1. Dzisiaj przypada liturgiczna Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Podczas Mszy św. o godzinie 10.30 dzieci z klas III. przyjmą / przyjęły po raz pierwszy Komunię św. Módlmy się w ich intencji, aby wytrwały w przyjaźni z Chrystusem aż do końca życia.
 2. Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy od poniedziałku do piątku do świętowania Białego Tygodnia: Msza św. o godzinie 17.00 a następnie nabożeństwa majowe o godzinie 17.30.
 3. Rocznica I. Komunii św. dzieci, które w ubiegłym roku przyjęły Pana Jezusa po raz pierwszy, będzie za dwa tygodnie 26. maja o godzinie 11.00.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o godzinie 17.30 a w niedziele o godzinie 16.30. W łączności z nabożeństwami kontynuujemy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!
 5. W poniedziałek 13. maja wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. W tym roku wracamy od maja do października do tradycyjnych procesji fatimskich. Procesja fatimska będzie po Mszy św. o godzinie 18.00.
 6. W czwartek, 16. maja, święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
 7. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w czwartek 16. maja: o godzinie 18.00 Msza Święta i po niej spotkanie w kaplicy.
 8. W sobotę 18. maja mija 16. rocznica konsekracji naszego kościoła.
 9. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i jednocześnie święto patronalne naszej parafii. Przed odpustem zapraszamy do udziału w rekolekcjach parafialnych. W czwartek, w piątek i w sobotę nauki rekolekcyjne o godzinie 8.00 i 18.00. W niedzielę suma odpustowa o godzinie 12.30. Nauki rekolekcyjne oraz sumę odpustową będzie prowadził oraz będzie przewodniczył Ks. dr Moisés Marín Pérez, obrońca węzła małżeńskiego Sądu Metropolitalnego Warszawskiego.
 10. Serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę, które przeznaczamy na inwestycje parafialne.
 11. Dzisiaj (niedziela) po Mszach św. przedpołudniowych czynna jest biblioteka parafialna.
 12. Zapraszamy młodzież na Spotkanie Lednickie 1. czerwca (sobota). Koszt: 80 zł. Szczegóły i zapisy u ks. Piotra Nowaka do środy 22. maja.
 13. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Barbarę Weber oraz Mieczysława Galanta. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!