3. Niedziela Wielkiego Postu – 12. marca 2023 r

  1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych

(można uzyskać za to odpust zupełny pod zwykłymi warunkami):

Drogi Krzyżowe w piątki po Mszach św. o godzinie 8.00 i o 17.00.

Gorzkie Żale w niedziele o godzinie 16.00

(ofiary zbierane podczas tego nabożeństwa przeznaczone będą

na kwiaty i budowę Grobu Pańskiego).

  1. W przyszłą niedzielę 19. marca Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP, Patrona Kościoła. W parafii pw. Św. Józefa w Inowrocławiu o godzinie 12.15 uroczysta suma odpustowa, która będzie też główną Mszą św. z okazji 100-lecia powstania tej parafii. Ks. proboszcz Dariusz Macioszek serdecznie zaprasza na te uroczystości.
  2. Zapraszamy na Spotkania biblijne: w czwartki i w soboty po Mszy św. o godzinie 18.00 oraz Szkołę modlitwy: w niedziele po Mszy św. o godzinie 17.00.
  3. W dzisiejszą niedzielę – drugą miesiąca – zbiórka inwestycyjna na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  4. Biblioteka Parafialna czynna jest dzisiaj (niedziela) po Mszach św. przedpołudniowych.
  5. W kaplicy i w kościele można składać ofiary do skarbonek. Parafialny Zespół Caritas rozprowadza także świece-cegiełki. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym. Za wszystkie ofiary składamy Bóg zapłać!
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 17.00 (ok. godziny 17.45) ks. proboszcz zaprasza na spotkanie informacyjne do biblioteki Panów, którzy chcieliby włączyć się w różnym charakterze do służby liturgicznej. Więcej szczegółów na spotkaniu. Z tego powodu w przyszłą niedzielę szkoły modlitwy nie będzie.
  7. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Feliksę Kurę, Aleksandrę Reszkę, Wandę Jankowską, Pawła Kowalskiego oraz Waldemara Eberta. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!