12. Niedziela Zwykła –  19. czerwca 2022 r

  1. W czasie Oktawy Bożego Ciała procesja z Najświętszym Sakramentem na zewnątrz kościoła połączona z nabożeństwem czerwcowym o godzinie 17.30; a dzisiaj w niedzielę o godzinie 16.30. W Oktawie zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów, a dzieci pierwszokomunijne do uczestniczenia w procesjach w albach.
  2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. o godzinie 17.00 procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Trasa procesji taka jak w czasie Oktawy przy kościele. Prosimy o przygotowanie ołtarzy te same Wspólnoty, jak na Boże Ciało. W czwartek nie ma Mszy św. o godzinie 18.00; biuro parafialne również będzie nieczynne.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to także patronalne święto Adoratorek Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po Mszy św. o godzinie 17.00 procesja eucharystyczna do ołtarza Serca Pana Jezusa. Prosimy Adoratorki Najświętszego Serca Pana Jezusa o przygotowanie tego ołtarza. Również na tę procesję zapraszamy dziewczynki sypiące kwiaty i dzieci pierwszokomunijne. W piątek również nie ma Mszy św. o godzinie 18.00.
  4. Nabożeństwa czerwcowe w sobotę o godzinie 17.30 i w przyszłą niedzielę o godzinie 16.30.
  5. W środę 22. czerwca o godzinie 7.00 będzie dodatkowa Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki autokarowej do Medjugorie.
  6. Pielgrzymka samolotowa do Medjugorie od 21. do 28. sierpnia 2022 r. Szczegóły u ks. Piotra Nowaka oraz pod linkiem do zapisów: https://grupy.misjatravel.pl/?h=PYHBU9
  7. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych w naszym Parafialnym Przedszkolu „Duszek”. Informacje można uzyskać oraz można zapisać dziecko do przedszkola od poniedziałku do piątku do godziny 15.00 w Przedszkolu (wejście od ulicy ks. Ziarniaka).
  8. Wspólnota Męskiego Różańca i Wojownicy Maryi przy parafii Imienia NMP w Inowrocławiu zapraszają na III. Kujawską Pieszą Pielgrzymkę Mężczyzn do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Miłości i Pokoju, Pani Kujaw w Markowicach w sobotę 02. lipca 2022 r. Szczegóły i zapisy na stronie parafii imienia.pl
  9. Na czas wakacyjny zawieszone zostają Spotkania Biblijne i Szkoła Modlitwy; zostaną wznowione od września.
  10. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Urszulę Wroniecką, Marię Tokarczyk, Józefa Malinowskiego oraz Stanisława Wójcika. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!