XVI. Niedziela Zwykła – 18. lipca 2021 roku

  1. Do momentu wyjścia Grupy Niebieskiej na Jasną Górę można składać intencje modlitewne i ofiary na wsparcie funduszu pielgrzymkowego. Można je wrzucać je do specjalnej urny przy relikwiach ks. Jerzego. Za ofiary pielgrzymi odwdzięczą się modlitwą w intencji ofiarodawców.
  2. Ze względu na to, iż zgłosiła się odpowiednia ilość chętnych na wyjazd autokarowy na Jasną Górę na powitanie pielgrzymów 5 i 6 sierpnia, informujemy, że wyjazd ten dojdzie do skutku – koszt wyjazdu 160,00 zł od osoby – w tym przejazd, nocleg oraz ubezpieczenie; wyżywienie we własnym zakresie. Wyjazd w czwartek 5 sierpnia o godzinie 6.00, powrót w piątek 6 sierpnia w godzinach wieczornych. Noclegi będą w Domu Pielgrzyma przy Jasnej Górze; pokoje 2-osobowe z łazienką. Jeśli ktoś chce większy pokój, np. dla 3 osób, prosimy o poinformowanie o tym przy wpłacie. Przy wpłacie prosimy o podanie PESEL – jest potrzebny do ubezpieczenia. O uzupełnienie tych danych oraz wpłatę prosimy do przyszłej niedzieli albo w zakrystii po Mszach św. albo w biurze parafialnym. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych na ten wyjazd.
  3. W przyszłą niedzielę 25 lipca wypada wspomnienie Św. Krzysztofa – Patrona kierowców, dlatego w sobotę wieczorem oraz w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na środki transportu dla polskich misjonarzy.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w szczególności „Przewodnika katolickiego”.
  5. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Mirosława Kawczyńskiego oraz Edmunda Cieślaka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!