2. Niedziela po Narodzeniu Pańskim: 03. stycznia 2021 r

  1. W pierwszy poniedziałek miesiąca na Mszy św. o godzinie 18.00 będziemy się modlić za zmarłe żony i zmarłych mężów polecanych przez parafian. Imiona i nazwiska zmarłych współmałżonków oraz ofiary mszalne można składać przede Mszą do koszyczka wystawionego pod chórem.
  2. W środę 6. stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana popularnie Świętem Trzech Króli. Na każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Pod chórem można nabywać poświęcone kredę i kadzidło. Ofiary z tacy przeznaczone są na pomoc dla polskich misjonarzy. Msze św. według porządku niedzielnego. Msza św. we wtorek, w Wigilię Uroczystość Objawienia Pańskiego, o godzinie 18.00. We wtorek nie ma Mszy św. o godzinie 17.00!
  3. W tym tygodniu I. wtorek oraz I. czwartek miesiąca.
  4. Przyszła niedziela jest Niedzielą Chrztu Pańskiego. Niedziela ta kończy okres Bożego Narodzenia. Chociaż tradycyjnie śpiewamy kolędy do 2. lutego, to jednak w tym czasie już w liturgii słowa będziemy słyszeli o publicznej działalności Chrystusa.
  5. Za tydzień – w drugą niedzielę miesiąca – zbiórka inwestycyjna na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  6. Biblioteka Parafialna czynna będzie za tydzień po Mszach św. przedpołudniowych.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególnie Przewodnika katolickiego. W Płomieniu Ducha na niedzielę są podane intencje Żywego Różańca na styczeń.
  8. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Marię Bańkowską, Stefanię Turowską, Annę Polachowską, Mariannę Świerską, Ewę Zielińską, Grażynę Paternoga oraz Ryszarda Nawrockiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!