33. Niedziela Zwykła – 15. listopada 2020 roku

  1. We wtorek 17. listopada przypada w naszej parafii drugi dzień całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w ramach całodziennych adoracji w naszej Archidiecezji. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja w naszej kaplicy do godziny 17.00. Zapraszamy do spędzenia choćby kilku minut na modlitwie przed Najświętszym Sakramentem za nasz Kościół diecezjalny.
  2. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku kościelnego. Po Mszy św. o godzinie 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do NSPJ i akt oddania.
  3. W związku z obecną sytuacją, już od dzisiaj można nabywać poświęcone opłatki w cenie 2 zł za komplet (w komplecie 3 duże opłatki i 2 małe); a także Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom „Caritas”: małe świece w cenie 7 zł oraz kilka wzorów dużych w cenie 14 zł.
  4. Od dzisiaj przed Mszami o godzinie 8.00, 9.30 i 12.30 modlimy się za zmarłych polecanych w rocznych Wymieniankach. Przy przepisywaniu mogły wkraść się jakieś nieścisłości. Prosimy na to zwrócić uwagę i jeśli jakieś są, to prosimy o zgłoszenie tego w zakrystii.
  5. W dzisiejszą niedzielę nie będzie Mszy św. grecko-katolickiej w języku ukraińskim, tak więc możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy jest dzisiaj od rana.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególnie Przewodnika Katolickiego.
  7. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Czesławę Malinowską, Krystynę Krobską oraz Stanisława Malagowskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!