32. Niedziela Zwykła – 08. listopada 2020 roku

  1. Ofiary z dzisiejszej tacy przeznaczamy na cele inwestycyjne parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary!
  2. Biblioteka Parafialna czynna jest dzisiaj (niedziela) po Mszach św. przedpołudniowych.
  3. W środę 11. listopada obchodzimy 102. Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Msze św. w naszej parafii o godzinie 8.00, 17.00 i 18.00.
  4. W środę – za przyczyną św. Marcina z Tours – będziemy się modlić w intencji ks. Marcina Łojko z okazji imienin na Mszy św. o godzinie 18.00; a z okazji 40. rocznicy Jego urodzin we wtorek o godzinie 17.00.
  5. W związku z obecną sytuacją – nie wiemy, jakie będą dalsze decyzje Rządu – już od przyszłej niedzieli w zakrystii i w biurze parafialnym będzie można nabywać poświęcone opłatki w cenie 2 zł za komplet (w komplecie 3 duże opłatki i 2 małe). Będą także Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom „Caritas” – będą rozprowadzane przy wyjściu z kościoła przez Parafialny Zespół „Caritas” – małe świece w cenie 7 zł oraz kilka wzorów dużych w cenie 14 zł.
  6. W związku z ostatnimi ograniczeniami odnośnie ilości wiernych w trakcie liturgii (15 m2 na osobę), wchodzącymi w życie od soboty 07. listopada, informujemy, iż powierzchnia naszego kościoła przeznaczona na modlitwę pozwala na uczestniczenie do 120 osób. Ponieważ obecnie na każdej Mszy św. jest i tak poniżej tej liczby wiernych, informujemy, że na razie w naszym kościele nie ma potrzeby ograniczania ilości wiernych na Mszach św. Przypominamy jednocześnie, że wierni, uczestniczący w liturgii, mają obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką!
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególnie Przewodnika Katolickiego.
  8. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Danutę Oczkowską, Gertrudę Polewską, Eugenię Kopeć, Aleksandrę Manowską, Marię Okońską, Kazimierza Zagozdę, Władysława Kalina, Franciszka Franków. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!