XXVII. Niedziela Zwykła – 04. października 2020 roku

 1. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy w dni powszednie w kościele o godzinie 17.30; w niedziele o godzinie 16.30. Od poniedziałku do soboty o godzinie 7.30 Różaniec prowadzi Wspólnota Żywego Różańca.
 2. W środę października przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Jest to dzień patronalny Wspólnot Żywego Różańca. Msza św. w intencji Członków Żywego Różańca oraz prowadzącego w środę o godzinie 8.00. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy! Ze względu na obecną sytuację, niestety w tym roku po Mszy św. nie będzie wspólnotowego spotkania w Sali konferencyjnej.
 3. Dzieci przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców zapraszamy do kościoła na poświęcenie różańców w przyszłą niedzielę 11. października na Mszy św. o godzinie 11.00.
 4. Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca: na Mszy św. o godzinie 18.00 będziemy się modlić za zmarłe żony i zmarłych mężów polecanych przez parafian. Imiona i nazwiska zmarłych współmałżonków oraz ofiary mszalne można składać przede Mszą do koszyczka wystawionego pod chórem.
 5. Jutro października wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, Misjonarki Bożego Miłosierdzia – po Mszy św. porannej oraz na rozpoczęcie Mszy św. o godzinie 18.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 6. W pierwszy wtorek miesiąca po Mszy św. o godzinie 8.00 odmówimy Litanię do św. Brata Alberta.
 7. Spotkanie biblijne w czwartek i w sobotę po Mszy św. wieczornej w bibliotece.
 8. W przyszłą niedzielę października obchodzimy XX. Dzień Papieski – po Mszach św. zbiórka do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Z tego powodu składka inwestycyjna zostaje przeniesiona na kolejną – trzecią niedzielę miesiąca.
 9. Biblioteka Parafialna czynna będzie w przyszłą niedzielę po Mszach św. przedpołudniowych.
 10. Przypominamy o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa związanymi z koronawirusem, szczególnie o zakładanie maseczek. Przy wejściu do kościoła są płyny dezynfekujące do rąk. Prosimy również o uważne słuchanie ogłoszenia przed Komunią św. – podajemy wówczas, który kapłan czy szafarz udziela Komunii św. na rękę, a który do ust. Prosimy o respektowanie tego.
 11. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Jadwigę Nietz, Danutę Torbicz oraz Jerzego Steinborna. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!