XXIV. Niedziela Zwykła 13 września 2020 roku

  1. Dla dzieci rozpoczynających naukę w szkole poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzisiaj (niedziela) na Mszy św. o godzinie 11.00.
  2. Dzisiaj również po Mszy św. o godzinie 17.00 czyli około 17.45 w kościele nabożeństwo fatimskie z okazji 13. dnia miesiąca. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy!
  3. Ofiary z tacy z dzisiejszej niedzieli przeznaczone zostaną na inwestycje parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  4. Biblioteka Parafialna czynna jest dzisiaj (niedziela) po Mszach św. przedpołudniowych. Przypominamy, iż biblioteka parafialna czynna jest zawsze w drugą niedzielę miesiąca po Mszach św. przedpołudniowych.
  5. W piątek 18. września przypada Święto Św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Zapraszamy młodzież, szczególnie kandydatów do bierzmowania z klas 8. i 1. szkół ponadpodstawowych na Mszę św. o godzinie 18:00 i na spotkanie inaugurujące nowy rok formacyjny dla młodzieży.
  6. Zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe w przyszłą niedzielę 20. września. Rozpoczniemy Mszą św. o godzinie 17:00, po niej spotkanie w bibliotece.
  1. Zapraszamy na spotkania biblijne w czwartek i w sobotę po Mszy św. wieczornej o godzinie 18.00 do biblioteki. W tym tygodniu rozpoczynamy część Księgi Rodzaju o Józefie Egipskim. Jeśli ktoś nie był na spotkaniach przed rozpoczęciem epidemii, w każdym momencie może przyjść, nawet okazjonalnie, na jakiś konkretny temat. Dlatego od czasu do czasu będzie podane, co aktualnie jest omawiane.
  2. Kustosz Kalwarii Pakoskiej zaprasza na uroczystości odpustowe z okazji Święta Podwyższenia Krzyża św. które odbędą się w przyszłą sobotę i niedzielę – 19. i 20. września – w Archidiecezjalnym Sanktuarium Męki Pańskiej w Pakości. Główna suma odpustowa na Kalwarii w niedzielę o godzinie 12.00.
  3. Fundacja Życie i Rodzina, której przewodzi Kaja Godek, zbiera podpisy – do końca października – pod projektem ustawy: #StopLGBT. Więcej o tej inicjatywie w naszej gazetce parafialnej oraz na stronie internetowej Fundacji: zycierodzina.pl Przedstawiciel Fundacji będzie zbierał podpisy pod tą inicjatywą w przyszłą niedzielę po Mszach św.
  4. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Danutę Stanielewicz oraz Tomasza Mielcarka. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!