XX. Niedziela Zwykła – 16 sierpnia 2020 roku

  1. Rodziców oraz dzieci przystępujące w przyszłą niedzielę do I. Komunii św. zapraszamy w piątek na godzinę 16.00. Prosimy o przyniesienie świecy oraz alby. Dzieci przystąpią do spowiedzi św., nastąpi także odnowienie przez nie przyrzeczeń chrzcielnych.
  2. Przypominamy, aby rezerwacji intencji (także w dni powszednie) dokonywać przynajmniej pół roku wcześniej. W tej chwili najbliższe wolne terminy – oprócz Mszy zbiorowych – są dopiero w grudniu. Prosimy też o podawanie treści zarezerwowanych intencji co najmniej dwa tygodnie wcześniej. Niestety coraz częściej są sytuacje, gdy ktoś zarezerwował termin, a następnie nikt się nie pojawia, aby podać treść intencji. Prosimy także o sprawdzanie poprawności treści podanych intencji mszalnych czy to w naszej parafialnej gazetce, czy w internecie.
  3. Policja zwraca się z apelem o ostrożność. Znów pojawili się na naszym terenie oszuści próbujący wyłudzić pieniądze metodą na wnuczka, policjanta itp. Zachowajmy czujność i ostrożność!
  4. Do wieczności Pan Bóg powołał: Jerzego Mechelewskiego, Piotra Źiółkowskiego, Krzysztofa Mizerę, Barbarę Pilarską-Żak oraz Barbarę Siemiątkowską. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!