6. Niedziela Zwykła – 16. lutego 2020 roku

  1. Archidiecezja gnieźnieńska zaprasza na Pielgrzymkę Narodową do Rzymu. Głównym punktem peregrynacji będzie udział w niedzielę 17 maja w obchodach 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II. Uroczystej Mszy świętej w Watykanie przewodniczyć będzie papież Franciszek. Zgłoszenia na pielgrzymkę przyjmowane są do 29 lutego. Szczegóły w naszej gazetce parafialnej.
  2. Spotkanie biblijne” w czwartek i w sobotę po Mszy św. o godzinie 18.00 w bibliotece.
  3. Teologia przy kawie” w piątek o godzinie 19.00 na plebanii.
  4. Pod chórem do nabycia książeczka pt. „40 dni z Bogiem. Pomocnik wielkopostny”. Na każdy dzień jest fragment Słowa Bożego, modlitwa i wielkopostna rada. Dodatkowo znajdują się wyjaśnienia znaków Wielkiego Postu oraz nawiązania do św. Jana Pawła II i kard. Stefana Wyszyńskiego. Cena 3,50 zł.
  5. Parafialny Zespół Caritas organizuje IV. Bal charytatywny w dniu 21 lutego 2020 r. w Dworze Biesiadnym w Rojewie. Są jeszcze bilety-cegiełki do nabycia u p. Doroty (numer telefonu: 695 203 945).
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególnie „Przewodnika katolickiego”.
  7. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Teresę Małek, Barbarę Źrałka, Karola Kobuszewskiego, oraz Halinę Walkowiak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!