5. Niedziela Zwykła – 9 lutego 2020 roku

 1. W dzisiejszą niedzielę 09 lutego na Mszy św. o godzinie 11.00 modlimy się za Piotra Bartoszcze – jednego z pierwszych przywódców „Solidarności Rolników Indywidualnych” z okazji jego 36. rocznicy śmierci. Serdecznie na tę Mszę św. zapraszamy.
 2. Dzisiaj – w drugą niedzielę miesiąca – zbiórka inwestycyjna na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 3. Biblioteka Parafialna czynna jest dzisiaj po Mszach św. przedpołudniowych.
 4. We wtorek – na pamiątkę pierwszego objawienia Najświętszej Maryi Panny w Lourdes 11 lutego 1858 r. – obchodzimy 28. Światowy Dzień Chorego. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych i wszystkich opiekujących się chorymi. W naszej parafii udzielimy sakramentu chorych w ramach naszych rekolekcji parafialnych na rozpoczęcie Wielkiego Postu, w czwartek po środzie popielcowej (27. lutego).
 5. Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania w środę 12. lutego o godzinie 19.00 w kaplicy.
 6. W czwartek 13 lutego w naszej parafii jest dzień całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Chociaż w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu jest codziennie, to jednak w całej naszej Archidiecezji przez cały rok codziennie jest wyznaczona inna parafia, w której jest adoracja. Znajdźmy choć chwilę czasu w czwartek, aby nawiedzić Chrystusa w Najświętszym Sakramencie i w ten sposób łączmy się z wszystkimi wiernymi naszej Archidiecezji w uwielbieniu Pana. Adoracja jest w dolnej kaplicy.
 7. Spotkanie biblijne” w czwartek i w sobotę po Mszy św. o godzinie 18.00 w bibliotece.
 8. „Teologia przy kawie” w piątek o godzinie 19.00 na plebanii.
 9. Parafialny Zespół Caritas organizuje IV. Bal charytatywny w dniu 21 lutego 2020 r. w Dworze Biesiadnym w Rojewie. Bilety-cegiełki do nabycia u p. Doroty (numer telefonu: 695 203 945).
 10. Od dzisiaj rozprowadzamy „Pomocnik Wielkopostny”. To praktyczna pomoc na Wielki Post, opracowana z myślą o dorosłych. Na każdy dzień jest fragment Słowa Bożego, modlitwa i wielkopostna rada. Dodatkowo znajdują się wyjaśnienia znaków Wielkiego Postu oraz nawiązania do św. Jana Pawła II i kard. Stefana Wyszyńskiego. Cena 3,50 zł.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególnie „Przewodnika katolickiego”.
 12. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Aleksandra Kaźmierczaka, Bożenę Bachorę oraz Barbarę Głowacką. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!