Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata 24 listopada 2019 roku

  1. Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku kościelnego. Po Mszy św. o godzinie 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do NSPJ i akt oddania.
  2. Dzieci przygotowujące się do I. Komunii św. otrzymają dzisiaj na Mszy św. o godzinie 11.00 Nowy Testament i poświęcone modlitewniki. Od tego dnia mają być dla nich pomocą w modlitwie i nasłuchiwaniu Pana Boga, który powinien królować w ich myśleniu i działaniu.
  3. Przyszła niedziela rozpoczyna Adwent, czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Od przyszłej niedzieli będzie można w zakrystii lub w biurze parafialnym nabywać poświęcone opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy DzieciomCaritas”.
  4. Marcin Łojko nawiedzi swoich chorych w najbliższą sobotę 30. listopada od godziny 8.30. Ks. Marcin Przybylski oraz ks. Proboszcz w I. sobotę miesiąca 07. grudnia.
  5. Czwarte spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego w sobotę o godzinie 19.00 w kaplicy.
  6. Duszpasterstwo Młodych DOMino organizuje wyjazd na Europejskie Spotkania Młodych Taizé do Wrocławia na przełomie roku. Młodzież w wieku od 16 do 35 lat, która chciałaby uczestniczyć w tym wyjeździe, prosimy o kontakt z ks. Marcinem Przybylskim.
  7. W najbliższy piątek nie będzie spotkania w ramach Teologia przy kawie.
  8. Inaugurujemy Spotkania ze Słowem Bożym. Zainteresowanych tymi spotkaniami zapraszamy w sobotę o godzinie 16.00 do Sali konferencyjnej.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Przewodniku Katolickim” jest dodatek: książeczka „5 minut z Bogiem”. W naszej gazetce parafialnej informacje na temat rekolekcji internetowych pt. „Jedno serce. 33 Dni z Maryją do Jezusa”.
  10. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Lilianę Domieracką, Ludwikę Leszczuk, Zofię Lewandowską oraz Tomasza Drwala. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!