XXIV. Niedziela Zwykła 15 września 2019 roku

  1. W środę 18 września przypada Święto Św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Diecezjalne Spotkanie Młodych z okazji tego Święta odbędzie się w sobotę 21 września we Wrześni. Zapisy wyłącznie przez formularz elektroniczny do 18 września do południa (link do zapisów: https://link.do/gQQap).
  2. Zapraszamy na XXXV. Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę w przyszłą niedzielę 22 września. Zapisy w parafii pw. Imienia NMP – „Ruina”.
  3. Zapraszamy na Autokarową Archidiecezjalną Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 06. października. Celem pielgrzymowania jest zaproszenie Matki Bożej do nawiedzenia naszej Archidiecezji w znaku Kopii Cudownego Obrazu. Wyjazd w niedzielę 06. października o godzinie 14.oo, powrót w poniedziałek do godziny 7.oo. Koszt wyjazdu 50 zł. Zapisy w wpłatą przyjmujemy w zakrystii lub biurze parafialnym do 25 września.
  4. UWAGA! Od tej niedzieli ulega zmianie godzina Mszy św. w rycie greckokatolickim, w języku ukraińskim. Od tej niedzieli Msza św. będzie w kaplicy o godzinie 17.00.
  5. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych, którzy nie zapisali się jeszcze na indywidualne spotkanie, zapraszamy po Mszach św. do zakrystii.
  6. Zachęcamy do nabycia Przewodnika Katolickiego.
  7. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Elżbietę Ostafi oraz Marię Świtalską. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!