2. Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2019 r.

  1. Dzisiaj przypada Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach Świętych zbieramy ofiary do puszek na rzecz misji. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych (można uzyskać za to odpust zupełny pod zwykłymi warunkami):

Drogi Krzyżowe w piątki po Mszach św. o godzinie 8.00 i o 17.00.

Gorzkie Żale w niedziele o godzinie 16.00 (ofiary zbierane podczas tego nabożeństwa przeznaczone będą na kwiaty i budowę Grobu Pańskiego).

  1. We wtorek 19 marca w liturgii Kościoła obchodzimy Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP, Patrona Kościoła. Msze św. o godzinie 8.00, 17.00 i 18.00.
  2. Kandydatów do bierzmowania z klas III. gimnazjalnych (wszystkie grupy) zapraszamy na spotkanie formacyjne w środę 20 marca o godzinie 18.45 do kaplicy. Prosimy o zabranie Nowego Testamentu i wypełnionych materiałów z poprzedniej katechezy.
  3. Teologia przy kawie” w piątek 22 marca rozpocznie się w kaplicy adoracją Krzyża o godzinie 19.30. Zapraszamy wszystkich chętnych!
  4. W kaplicy i w kościele można składać ofiary do skarbonek. Nasz Parafialny Zespół Caritas, na podobieństwo Wigilijnego Dzieła Pomocy dzieciom, rozprowadza także świece. Zebrane pieniądze przeznaczymy na pomoc potrzebującym.
  5. Zachęcamy do nabycia Przewodnika Katolickiego.
  6. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Kazimierę Mróz oraz … Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!