6. Niedziela Zwykła – 17 lutego 2019 roku

  1. Kandydatów z grup św. Jana Chrzciciela, św. Wojciecha, św. Jacka Odrowąża i św. Urszuli Ledóchowskiej zapraszamy na spotkanie formacyjne we wtorek 19 lutego o godzinie 18.45 do kaplicy.
  2. Kandydatów z grup św. Filipa Nereusza, św. Jana Pawła II i bł. Karoliny Kózkówny zapraszamy na spotkanie formacyjne w czwartek 21 lutego o godzinie 18.45 do kaplicy. Prosimy o zabranie Nowego Testamentu i wypełnionych materiałów z poprzedniej katechezy.
  3. Duszpasterstwo Młodych DOMino w piątek 22 lutego obchodzi 5-tą rocznicę reaktywacji i w związku z tym zaprasza młodzież na Mszę św. o godzinie 18.00 a następnie na „Teologię przy kawie” i urodzinowy tort na plebanię.
  4. Od przyszłej niedzieli rozprowadzać będziemy książeczkę pt. „40 dni z Bogiem. Pomocnik wielkopostny”. Książeczka ma 152 strony, kosztuje 3 zł i przypomina dodatek do Przewodnika Katolickiego. A w niej: – modlitwa na każdy dzień – pytania do rachunku sumienia, oparte na nauczaniu papieża Franciszka – inspirująca myśl na temat postu, modlitwy lub jałmużny – teksty wprowadzające w dobre przeżywanie Drogi Krzyżowej, Gorzkich Żali, uroczystości św. Józefa i Wielkiego Tygodnia – miejsce na zapiski i notatki.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególnie „Przewodnika katolickiego”.
  6. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Reginę Nowicką, Edwarda Kolpaka, Marka Szczepańskiego oraz Marka Piwowarczyka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!