XXVII. Niedziela Zwykła – 07 października 2018 roku

 1. Żywy Różaniec oraz pozostałe grupy modlitewne: Stowarzyszenie Wspierania Powołań Kapłańskich, Adoratorki Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Panie z diakonii domu Bożego z kościoła i z kaplicy zapraszamy na wspólnotowe spotkanie w dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godzinie 8.00 do Sali konferencyjnej.
 2. Dzieci przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami zapraszamy na poświęcenia różańców w dzisiejszą niedzielę 7 października na Mszy św. o godzinie 11.00. Po Mszy św. krótkie spotkanie w kaplicy.
 3. W tym tygodniu nabożeństwa różańcowe odprawiamy w dni powszednie od poniedziałku do piątku w kościele o godzinie 17.30; w niedziele o godzinie 16.30. Od poniedziałku do soboty w kaplicy o godzinie 7.30 Różaniec prowadzi Wspólnota Żywego Różańca.
 4. W sobotę 13 października ostatnia w tym roku procesja fatimska. W związku z tym zapraszamy na Mszę św. o godzinie 18.00 a po niej na procesję i Różaniec – z tego powodu w sobotę nie ma nabożeństwa różańcowego o godzinie 17.30.
 5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII. we wtorek o godzinie 18.45 w kaplicy.
 6. Spotkanie „Teologia przy kawie” w piątek o godzinie 19.00 na plebanii.
 7. W sobotę 13 października pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa” po raz kolejny wyruszy piesza pielgrzymka do Markowic z okazji XVIII. Dnia Papieskiego. Do udziału zachęcamy przede wszystkim młodzież! Wpisowe: 10 zł (w tym ubezpieczenie, obiad i powrót autobusem). Zapisy na pielgrzymkę wyłącznie przez formularz elektroniczny (na stronie fb Regionalnego Duszpasterstwa Młodych) do 11 października. Osoby niepełnoletnie muszą przynieść od rodziców zgody na udział w pielgrzymce.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://tiny.pl/gbklr

 1. W przyszłą niedzielę 14 października obchodzimy XVIII. Dzień Papieski – po Mszach św. zbiórka do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Z tego powodu składka na remont dachu kościoła zostaje przeniesiona na kolejną – trzecią niedzielę miesiąca.
 2. W przyszłą niedzielę – Dzień Papieski – przed kościołem będzie podstawiony autokar do poboru krwi od godziny 10.00 do 14.00. Chętni mogą oddać krew. Prosimy o posiadanie ze sobą dowodu osobistego i otwartość serc na tak wielki dar, jakim jest ludzkie życie. Na Mszach Świętych będziemy gościli przedstawicieli Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Inowrocławiu, którzy przedstawią temat rodzin zastępczych.
 3. Biblioteka Parafialna czynna będzie w przyszłą niedzielę po Mszach św. przedpołudniowych.
 4. Zachęcamy do nabycia Przewodnika Katolickiego. Jest także dwumiesięcznik Miłujcie się.
 5. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Jerzego Koczorowskiego oraz Adama Miszczyka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!