X. Niedziela Zwykła – 10 czerwca 2018 roku

 1. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie. Zebraliśmy 1.120,00 zł.
 2. Dziękujemy za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało oraz na zakończenie Oktawy Bożego Ciała; także za udział w procesjach. Dziękujemy dziewczynkom sypiącym kwiaty, całej Służbie liturgicznej oraz pocztom sztandarowym.
 3. W dzisiejszą niedzielę, drugą miesiąca, składka inwestycyjna przeznaczona na remont dachu kościoła. Za dotychczasowe ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
 4. Biblioteka Parafialna czynna jest dzisiaj (niedziela) po Mszach św. przedpołudniowych.
 5. Nabożeństwa czerwcowe w kościele w dni powszednie są o godzinie 17.30 a w niedziele o godzinie 16.30. Serdecznie na nie zapraszamy!
 6. W środę 13. dzień miesiąca czerwca – po Mszy św. o godzinie 18.00 procesja fatimska, na którą serdecznie zapraszamy! W środę biuro parafialne będzie nieczynne.
 7. W przyszłą niedzielę 17 czerwca wspominać będziemy Św. Brata Alberta Chmielowskiego. Jest to święto patronalne naszego Parafialnego Zespołu Caritas. Z tego tytułu w przyszłą niedzielę 17 czerwca w Polskim Radiu PiK, w audycji Pierwszy Dzień Tygodnia, o godzinie 7.05 zostanie wyemitowana audycja poświęcona problematyce wolontariatu z udziałem naszego Parafialnego Zespołu Caritas. Zapraszamy do słuchania! O godzinie 17.00 sprawowana będzie Msza św. w intencji Wolontariuszy naszego Parafialnego Zespołu Caritas oraz osób i instytucji wspierających dzieło pomocy charytatywnej naszej parafii. Na tę Mszę św. zapraszamy także osoby, które chcą włączyć się w dzieło naszego Caritasu. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do włączenia się w jedno z najważniejszych dzieł Kościoła.
 8. Spotkanie dla rodziców dzieci z klas II. SP, które w przyszłym roku mają przystąpić do pierwszej spowiedzi i pierwszej Komunii św. odbędzie się w poniedziałek 11 czerwca o godzinie 19.00 w kaplicy.
 9. Spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klas II. gimnazjalnych i VII. SP we wtorek 12 czerwca o godzinie 19.00 w kościele. Kandydaci, którzy nie mogli uczestniczyć w majowych spotkaniach, niech przyjdą we wtorek z rodzicami.
 10. Teologia przy kawie w piątek o godzinie 19.00 na plebanii. Młodzież serdecznie zapraszamy!
 11. Znane są już szczegóły tegorocznej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Od 7 czerwca czynny jest elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Szczegółowych informacji udziela ks. Marcin Przybylski. Więcej informacji o pielgrzymce będzie podane w przyszłą niedzielę i w związku z jej organizacją przeprowadzimy zbiórkę do puszek po Mszach św. Prosimy o wsparcie tego dzieła ewangelizacyjnego!
 12. Wyjazd do Dźwirzyna organizowany przez Pana Czesława w środę 13 czerwca o godzinie 7.00 spod kościoła.
 13. Zachęcamy do nabycia Przewodnika Katolickiego – w obecnym numerze m.in. o tym, czy powinniśmy katechizować dorosłych?
 14. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Teresę Woźnicę, Leokadię Kobielską, Tadeusza Szustka, Dominika Hillenberga oraz Henryka Stężewskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

Mały Płomień Ducha nr 146