Rekolekcje Wielkopostne

W Środę Popielcową rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Mariusz Marszałek, były kapelan Arcybiskupa Wileńskiego, który głosił w naszej parafii homilie w jedną z niedziel w 2016 r. Ks. Mariusz jest autorem książki pt. „Kapłan według serca mego”, o bł. ks. Michale Sopoćko, który był spowiednikiem św. Siostry Faustyny i propagatorem kultu Miłosierdzia Bożego.

 

Program rekolekcji:

– Środa Popielcowa oraz I. Niedziela Wielkiego Postu: nauki na wszystkich Mszach Świętych.

– Czwartek: nauki na Mszach Świętych o godzinie 8.00 i 18.00. Zapraszamy szczególnie osoby starsze, chore, zmagające się ze swoim krzyżem codzienności. W trakcie Mszy św. będziemy udzielać chętnym sakramentu chorych.

– Piątek: zapraszamy do przeżycia Drogi Krzyżowej po Mszach św. o godzinie 8.00 i o 18.00. Droga Krzyżowa dla dzieci o godzinie 16.30 – dzieci serdecznie zapraszamy.

– Sobota: na Mszę św. o godzinie 8.00 zapraszamy szczególnie członków wszystkich ruchów i stowarzyszeń parafialnych – zarówno starszych jak i młodych.

Ofiary na tacę w czwartek, piątek i sobotę przeznaczymy na pomoc duszpasterską dla Ks. Rekolekcjonisty. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.