XXIV Niedziela Zwykła 17 września 2017 roku

  1. Kandydatów do bierzmowania z klas II. gimnazjalnych zapraszamy na spotkanie w czwartek 21 września na godzinę 18.45 do kaplicy.
  2. Spotkanie dla rodziców i dzieci z klas II. szkół podstawowych w przyszłą niedzielę 24 września po Mszy św. o godzinie 11.00.
  3. Po wakacyjnej przerwie Siostra Barbara oraz Pani Agnieszka zapraszają dzieci na spotkanie Oazy Dzieci Bożych oraz scholii w PONIEDZIAŁEK 18 września o godzinie 17.00 w bibliotece. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci a rodziców prosimy o zachęcenie swoich pociech do uczestnictwa!
  4. W poniedziałek 18 września przypada Święto Św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Z tego tytułu młodzież z naszej parafii zapraszamy na Diecezjalne Spotkanie Młodych, które odbędzie się w sobotę 23 września w Inowrocławiu. Szczegóły na plakatach oraz facebooku. Zapisy u ks. Marcina Przybylskiego.
  5. Dzieci z klas IV. i ich Rodziców zapraszamy na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę, która odbędzie się w sobotę 30 września. Koszt: 70 zł z obiadem. Zapisy u ks. Marcina Przybylskiego do przyszłej niedzieli 24 września (przy zapisach trzeba podać PESEL i dokonać wpłaty).
  6. Zachęcamy do nabycia Przewodnika Katolickiego. W nowym numerze m.in. o wychowaniu do życia w rodzinie.
  7. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Ewelinę Pawłowską, Zbigniewa Jaskólskiego oraz Jana Malinowskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

Mały Płomień Ducha nr 108