XV. Niedziela Zwykła – 16 lipca 2017 roku

  1. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Można to zrobić przez formularz elektroniczny (link na stronie parafii i duszpasterstwa młodzieży DOMino) lub pobrać z zakrystii formularz papierowy. Pielgrzymka potrwa od 28 lipca do 6 sierpnia. Hasłem pielgrzymki są słowa: „Idźcie i głoście”.
  2. Do momentu wyjścia grupy regionalnej można składać intencje modlitewne i ofiary na wsparcie funduszu pielgrzymkowego. Prosimy wrzucać je do specjalnej urny przy obrazie Matki Bożej Jasnogórskiej, a w ciągu tygodnia przy krzyżu w kaplicy. Pielgrzymów można wesprzeć także przynosząc do zakrystii konserwy, dżemy, napoje. Za każdy dar serca pielgrzymi odwdzięczą się modlitwą w intencji ofiarodawców. Za tydzień po Mszach św. zbiórka do puszek na organizację pielgrzymki.
  3. Wyjazd autokarowy na Jasną Górę na powitanie pielgrzymów w sobotę 5 sierpnia o godzinie 6.00 spod kościoła, powrót w niedzielę 6 sierpnia w godzinach wieczornych. Nocleg w Domu Pielgrzyma, pokoje 2. osobowe z łazienką, kolacja i śniadanie. Koszt 160,00 zł. Zapisy przyjmujemy jedynie z wpłatą i PESELEM potrzebnym do ubezpieczenia.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w szczególności „Przewodnika katolickiego”.
  5. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Marię Kowalską, Piotra Stempowskiego oraz Jerzego Batkowskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

Mały Płomień Ducha nr 99