XIV. Niedziela Zwykła – 09 lipca 2017 roku

  1. Ofiary z tacy z dzisiejszej niedzieli przeznaczamy na cele inwestycyjno-remontowe parafii. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Biblioteka parafialna czynna jest dzisiaj (niedziela) po Mszach Świętych o godzinie 8.00 i 9.30.
  3. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na różaniec za miasto i jego mieszkańców w dzisiejszą niedzielę 9 lipca o godzinie 12.00 przy krzyżu misyjnym przed kościołem.
  4. W czwartek 13 dzień lipca. Po Mszy św. o godzinie 18.00 zapraszamy na Procesję Fatimską.
  5. 28 lipca wyruszy z Gniezna na Jasną Górę w pieszej pielgrzymce Grupa Regionalna Inowrocław. Do tej pory oficjalnie zapisało się 15 osób.   Marcin Przybylski – przewodnik grupy prosi w miarę możliwości o jak najszybsze zapisy przez formularz elektroniczny lub bezpośrednio u niego. Pomoże to w organizacji pielgrzymki.
  6. Do momentu wyjścia pielgrzymki można składać intencje modlitewne i ofiary na wsparcie funduszu pielgrzymkowego do specjalnej urny przy obrazie Matki Bożej Jasnogórskiej a w ciągu tygodnia przy krzyżu w kaplicy (na stoliku wyłożone są kartki do intencji).
  7. Tradycyjnie organizujemy wyjazd autokarowy na Jasną Górę na powitanie pielgrzymów. Wyjazd w sobotę 5 sierpnia o godzinie 6.00 spod kościoła, powrót w niedzielę 6 sierpnia w godzinach wieczornych. Nocleg w Domu Pielgrzyma, pokoje 2. osobowe z łazienką, kolacja i śniadanie. Koszt 160,00 zł. Zapisy przyjmujemy jedynie z wpłatą i PESELEM potrzebnym do ubezpieczenia.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, w szczególności „Przewodnika katolickiego”. Tematem obecnego numeru jest próba odpowiedzi na pytanie, czy „chcecie mieć wierzące dzieci”? Jest także dwumiesięcznik Misyjne Drogi”.
  9. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Felicję Racicką, Irenę Leszczyńską, Kazimierza Mikołajczaka oraz Marię Kowalską, której pogrzeb będzie w poniedziałek o godzinie 10.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

Mały Płomień Ducha nr 98