VI. Niedziela Wielkanocna – 21 maja 2017 roku

 1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Matki Najświętszej codziennie o godzinie 17.30.
 2. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. oraz kolejną katechezę pogłębiającą wiarę w czwartek 25 maja, na godzinę 19.00 do kaplicy.
 3. W piątek 26 maja rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego i naszym parafialnym odpustem. W tym samym dniu przypada Dzień Matki.
 4. Za tydzień 28 maja przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Podczas Mszy św. o godzinie 10.30 i 12.30 dzieci z klas III. przyjmą po raz pierwszy Komunię św. Spotkania dla dzieci pierwszokomunijnych z grupy I. w poniedziałek 22 maja o godzinie 19.00; z grupy II. we wtorek 23 maja o godzinie 19.00 w kościele. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w piątek 26 maja o godzinie 15.30 w kościele.
 5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas I. gimnazjalnych w piątek 26 maja o godzinie 18.45 w kaplicy.
 6. Kandydaci do bierzmowania z klas II. gimnazjalnych, którzy nie mogli być obecni na ostatnim spotkaniu, proszeni są o kontakt z ks. Marcinem Przybylskim.
 7. Młodzież gimnazjalną, licealną i studentów zapraszamy do udziału w XXI. Ogólnopolskim Spotkaniu Młodych na Polach Lednickich, które odbędzie się 3 czerwca. Szczegóły na facebooku Regionalnego Duszpasterstwa Młodych.  Zgłoszenia wyłącznie przez formularz elektroniczny! Ostateczny termin do 30 maja do północy lub do zamknięcia listy! Koszt: 35 zł.
 8. Zapowiadany wyjazd do Torunia w czwartek 25 maja, o godzinie 8.30 sprzed kościoła. Ze względu na dużą liczbę chętnych, w czasie wakacji lub bezpośrednio po wakacjach będzie jeszcze jeden wyjazd.
 9. Jeśli są obecne na tej Mszy św. dzieci z klas 6, to po zakończeniu liturgii zapraszamy do zakrystii.
 10. Zachęcamy do nabycia Przewodnika Katolickiego – w obecnym numerze m.in. relacja z pielgrzymki Ojca św. Franciszka do Fatimy a także artykuł o Matce Bożej Markowickiej.
 11. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Reginę Lewandowską. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!

Mały Płomień Ducha nr 91