Rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych

W Środę Popielcową rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Moisés Marín Pérez. Mojżesz jest Hiszpanem, miał w ubiegłym roku rekolekcje dla gimnazjalistów i w jedną z niedziel Wielkiego Postu głosił homilie w czasie Mszy świętych.

Program rekolekcji:

Środa Popielcowa oraz I. Niedziela Wielkiego Postu: nauki na wszystkich Mszach Świętych.

Kandydatów do bierzmowania z klas II. gimnazjalnych w Środę Popielcową zapraszamy na Mszę św. o godzinę 18.00. Po Mszy św. w kaplicy odbędzie się półgodzinne spotkanie.

Czwartek: nauki na Mszach Świętych o godzinie 8.00 i 18.00. Zapraszamy szczególnie osoby starsze, chore, zmagające się ze swoim krzyżem codzienności. W trakcie Mszy św. będziemy udzielać chętnym sakramentu chorych.

W czwartek po Mszy św. o godzinie 18.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I. Komunii świętej w tym i w przyszłym roku, tzn. z klas III i II.

Piątek: zapraszamy do przeżycia Drogi Krzyżowej po Mszach św. o godzinie 8.00 i o 18.00.

Sobota: na Mszę św. o godzinie 8.00 zapraszamy szczególnie członków wszystkich ruchów i stowarzyszeń parafialnych – zarówno starszych jak i młodych.

W sobotę po Mszy św. o godzinie 18.00 zapraszamy na spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z klas gimnazjalnych: I, II i III.