Ogłoszenia 6. Niedziela Zwykła – 12 lutego 2017 roku

  1. Dzisiaj, w drugą niedzielę miesiąca zbiórka inwestycyjna na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Biblioteka Parafialna czynna jest dzisiaj po Mszach św. przedpołudniowych.
  3. Jutro w poniedziałek 13 lutego w ramach całorocznej adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej Archidiecezji przypada całodzienna adoracja w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy w ciągu dnia do kaplicy chociażby na chwilę adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. Kandydatów do bierzmowania z klas III. gimnazjalnych, grupy św. Urszuli Ledóchowskiej, św. Teresy z Kalkuty i bł. Bernardyny Jabłońskiej, zapraszamy na spotkanie w środę 15 lutego na godzinę 18.45 do kaplicy. Pozostałe grupy zapraszamy w czwartek 16 lutego na godzinę 18. 45. Obecność obowiązkowa. Prosimy o zabranie Nowego Testamentu i wypełnionych materiałów z poprzedniego spotkania.
  5. Zbliża się czas Balu Charytatywnego w Rojewie organizowanego przez Parafialny Zespół Caritas. Bal ten będzie w sobotę 25 lutego 2017 roku o godzinie 19.00. Są jeszcze wolne miejsca. Szczegółowych informacji udzielają oraz prowadzą kolportaż biletów – ks. Marcin Łojko (tel. 724-150-060) oraz P. Dorota Matuszewska (tel. 695-203-945).
  6. Bazylika Mniejsza Imienia NMP w Inowrocławiu („Ruina”) oraz Szkoła Nowej Ewangelizacji im. Św. Jana Pawła II zapraszają na Mszę Świętą dla zakochanych dnia 14 lutego 2017 roku, o godzinie 18.00. Po Mszy Świętej przed Najświętszym Sakramentem będzie modlitwa o miłość dla małżonków, narzeczonych oraz o rozeznanie ścieżki swojego życia dla osób samotnych.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególnie „Przewodnika katolickiego”. Tematem obecnego numeru jest: Ochrona życia nienarodzonych.
  8. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Mirosławę Fiałkowską, Urszulę Gogolin, Janinę Pawlak, Helenę Błaszak oraz Adama Mikłaszewskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

Mały Płomień Ducha nr 77