7. Niedziela Zwykła – 19 lutego 2017 roku

  1. Kandydatów do bierzmowania z klas I. gimnazjalnych zapraszamy na spotkanie we wtorek 21 lutego o godzinie 18.45 w kaplicy.
  2. W najbliższą sobotę 25 lutego Bal Charytatywny w Rojewie organizowany przez Parafialny Zespół Caritas. Początek o godzinie 19.00. Są jeszcze wolne miejsca. Szczegółowych informacji udzielają: ks. Marcin Łojko (tel. 724-150-060) oraz P. Dorota Matuszewska (tel. 695-203-945). Jak każdego roku Parafialny Zespół Caritas zachęca do przekazywania 1% swojego podatku na cele Parafialnego Zespołu Caritas działającego przy naszej parafii. Szczegółowe informacje, w jaki sposób przekazać 1% dla naszego Oddziału znajdują się na stronie internetowej parafii (swietyduch.pl) oraz na ulotkach wyłożonych pod chórem. Za otwarte dłonie i okazane serce wszystkim przyjaciołom i darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać!
  3. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godzinie 11.00 odbędzie się przyjęcie do grona ministrantów dotychczasowych kandydatów. Po tej Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie chłopców i dziewczęta, którzy chcieliby zostać ministrantami, ministrantkami czy lektorkami.
  4. Katechezy przedmałżeńskie rozpoczynają się od dzisiaj (niedziela 19 lutego) w parafii Zwiastowania NMP. Będą trwały do niedzieli 26 marca. Spotkania o godzinie 16.00 w budynku parafialnym „Zwiastun”.
  5. Komunikat Księdza Prymasa:
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególnie „Przewodnika katolickiego”.
  7. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Teresę Konopę, Krystynę Królicką, Tomasza Panfila oraz Józefa Maszudzińskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

Mały Płomień Ducha nr 78