5. Niedziela Zwykła – 05 lutego 2017 roku

 1. Dzisiaj na Mszy św. o godzinie 11.00 będziemy się modlić za Piotra Bartoszcze – pierwszego przewodniczącego „Solidarności Rolników Indywidualnych” z okazji jego 33. rocznicy śmierci.
 2. Parafialny Punkt Caritas czynny będzie w poniedziałek 06 lutego od godziny 17.00 do 18.00.
 3. W pierwszy poniedziałek miesiąca na Mszy św. o godzinie 18.00 będziemy się modlić za zmarłych mężów i zmarłe żony, polecanych przez parafian. Imiona i nazwiska zmarłych współmałżonków oraz ofiary mszalne można składać przede Mszą do koszyczka wystawionego przed ołtarzem.
 4. We wtorek w łączności z Mszami św. odmówimy Litanię do św. Brata Alberta. Po Mszach św. będzie możliwość uczczenia relikwii św. Brata Alberta.
 5. W sobotę 11 lutego – we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – obchodzimy już 25. z kolei Światowy Dzień Chorego pod hasłem „Zdumienie nad tym, czego dokonuje Bóg: «Wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny» (Łk 1,49)”. Ustanowił go w 1992 r. Św. Jan Paweł II. Serdecznie zapraszamy do naszego kościoła na Mszę św. o godzinie 8.00 szczególnie chorych i cierpiących. Będziemy się modlić w intencji wszystkich chorych naszej parafii. Msza św. będzie w kościele. W trakcie tej Mszy św. wszystkim chętnym udzielimy sakramentu chorych. Orędzie Ojca Świętego Franciszka na Światowy Dzień Chorego publikujemy w dzisiejszym numerze naszego pisma parafialnego.
 6. Zakończyliśmy kolędę – w przyszłą niedzielę będzie podsumowanie ubiegłego roku duszpasterskiego oraz kolędy. Od tego tygodnia biuro parafialne czynne będzie w poniedziałki, środy i piątki od godziny 17.00 do 17.50 oraz w soboty od godziny 11.00 do 12.00.
 7. Za tydzień w drugą niedzielę miesiąca zbiórka inwestycyjna na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 8. Biblioteka Parafialna czynna będzie za tydzień po Mszach św. przedpołudniowych.
 9. Duszpasterstwo Młodych DOMino zaprasza chętnych na wieczór filmowy w piątek na godzinę 18.45 do biblioteki parafialnej.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególnie „Przewodnika katolickiego”.
 11. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Jadwigę Rabazińską, Alicję Wiśniewską, Renatę Jesionowską oraz Jana Poczyńskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

Mały Płomień Ducha nr 76