Ogłoszenia na 2. Niedzielę zwykłą 15 stycznia 2017 r.

  1. Msza św. z okazji 20.lecia Stowarzyszenia Wspierania Powołań Kapłańskich Archidiecezji Gnieźnieńskiej w naszej parafii będzie sprawowana w dzisiejszą niedzielę 15 stycznia o godzinie 9.30. Wszystkich a zwłaszcza Członków SWPK A.G. serdecznie na tę uroczystą Mszę św. zapraszamy. Po Mszy św. spotkanie w Sali konferencyjnej dla Stowarzyszenia Wspierania Powołań Kapłańskich, Żywego Różańca, Adoratorek Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Pań sprzątających kościół i kaplicę.
  2. Do zakończenia kolędy biuro parafialne czynne jest jedynie w soboty od godziny 11.00 do 12.00. Pilne sprawy można załatwiać po Mszach św. porannych w dni powszednie, czyli około godziny 8.30 oraz po Mszach św. przedpołudniowych w niedzielę.
  3. W środę 18 stycznia rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. W związku z pytaniami na kolędzie o wodę święconą, przypominamy, iż zbiornik z tą wodą znajduje się przy zakrystii w kościele.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, szczególnie Przewodnika katolickiego – w dzisiejszym numerze podane są m.in. statystyki uczestniczenia we Mszach św. niedzielnych w Polsce. Inowrocław ma niestety najniższy poziom tego uczestniczenia w Archidiecezji Gnieźnieńskiej i jeden z niższych na tle całej Polski. Plan kolędy na najbliższy czas podany jest w Płomieniu Ducha na niedzielę.
  6. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Melanię Wróblewską oraz Gabrielę Malinowską. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

Mały Płomień Ducha nr 73