V. Niedziela Wielkanocna – 24 kwietnia 2016 roku

1.Dzisiaj w Gnieźnie główne uroczystości ku czci św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W Uroczystościach uczestniczy grupa młodzieży z naszej Parafii (ale nie tylko), która pod przewodnictwem Ks. Marcina Przybylskiego wyruszyła pieszo w czwartek. W naszych modlitwach pamiętajmy o Księdzu Prymasie Wojciechu Polaku z okazji jego imienin. 

2.Pierwsze próby i katechezy liturgiczne dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców w środę 27 i w czwartek 28 kwietnia o godz. 18.45 w kościele. Obecność obowiązkowa!

3.W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe w tym roku będą codziennie, tzn. w niedziele i w dni powszednie, o godzinie 17.30.

4.Następne spotkanie dla Oazy Dzieci Bożych (z Siostrą Barbarą) za miesiąc w piątek 20 maja o godz. 16.00.

5.Do końca kwietnia można zapisywać się na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. Szczegóły u ks. Marcina Przybylskiego. W zakrystii można pobrać formularze zgłoszeniowe. Tych, którzy się zapisali, prosimy w miarę możliwości dokonywać kolejnych wpłat!

6.W przyszły poniedziałek 2 maja, po Mszy św. o godzinie 8.00, będzie spotkanie członków Stowarzyszenia Wspierania Powołań Kapłańskich, Żywego Różańca, Adoratorek NSPJ, Pań troszczących się o czystość w kościele i w kaplicy w Sali kanferencyjnej.

7.Zachęcamy do nabycia Przewodnika Katolickiego.