XXI Niedziela Zwykła – 23 sierpnia 2015 roku

1. Już dzisiaj informujemy, iż od 01 września wraca w niedziele Msza św. o godz. 16.00 oraz w dni powszednie o godzinie 17.00. Od 1 września będzie również czynne biuro parafialne w soboty od godz. 11.00 do 12.00.

2. W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek Święto Św. Bartłomieja, w środę Uroczystość NMP  Częstochowskiej, w czwartek wspomnienie Św. Moniki, w piątek wspomnienie Św. Augustyna, w sobotę wspomnienie Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.

3. Istnieje możliwość zorganizowania parafialnego wypoczynku nad morzem w miejscowości Mrzeżyno – jest to ok. 20 km na zachód od Kołobrzegu. Termin: od 19 do 25 września 2015 r. Cena: 600 zł. W cenie: Przejazd tam i z powrotem, 6 noclegów w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienką i TV, śniadania, obiady i kolacje, ubezpieczenie oraz dodatkowe atrakcje (karaoke, wieczorek taneczny, ognisko, grill itd.). Prosimy o zgłaszanie chęci wyjazdu do przyszłej niedzieli!

4.Zachęcamy do nabycia Przewodnika Katolickiego. W nowym numerze, m.in. o wspólnocie w Taizé, z okazji 75. rocznicy założenia tej wspólnoty, artykuł Nuncjusza Apostolskiego w Polsce oraz Pani Hanny Suchockiej, byłej Premier, o dyplomacji Stolicy Apostolskiej. W części dotyczącej wiary rozważanie o zranieniach, które mogą stać się dla nas źródłem błogosławieństwa. 

5.Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Alojzego Kubaszewskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!