Ogłoszenia na XIV Niedzielę Zwykłą

1. Gościmy dzisiaj w parafii ks. Mariusza Misiorowskiego, misjonarza w Kamerunie. Ofiary zbierane w czasie Mszy św. przeznaczone zostają na jego działalność misyjną.

2. Przypominamy o wakacyjnym porządku sprawowania Mszy św.: w dni powszednie o godz. 8.00 i 18.00, w niedziele o godz. 8.00; 9.30; 11.00; 12.30 – nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

3. Zachęcamy parafian i gości do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w dolnej kaplicy w dni powszednie od 8.30 do 18.00.

4. Biuro parafialne w wakacje czynne jest w poniedziałki, środy i piątki od godz. 17.00 do 18.00. W soboty biuro nieczynne.

5. Zachęcamy do pieszego pielgrzymowania na Jasną Górę w grupie czerwono-żółtej. Więcej o pielgrzymce na stronie internetowej: www.dmdomino.pl. W zakrystii można pobrać formularze zgłoszeniowe.

6. Do momentu wyjścia grupy czerwono-żółtej można składać intencje. Prosimy wrzucać je do specjalnej urny przy obrazie Matki Bożej Jasnogórskiej a w ciągu tygodnia przy krzyżu w kaplicy. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji, przeznaczone będą na pomoc pielgrzymom.

7. W sobotę 18 lipca organizowany jest dzień skupienia w Sanktuarium Krzyża Świętego w Pakości głównie dla osób z grup modlitewnych i posługujących w parafii, tzn. dla członków Żywego Różańca, Stowarzyszenia Wspierania Powołań Kapłańskich, Adoratorek Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz osób porządkujących kościół i kaplicę. Wyjazd o godzinie 10.00, powrót między godz. 16.00 a 17.00. Chętne osoby na ten wyjazd mogą zgłaszać się u ks. proboszcza. Przy zapisach zwrotna kaucja w wysokości 20,00 zł.

9. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza chętnych na Różaniec za miasto i ich mieszkańców 12 lipca o godz. 12.00 przy krzyżu misyjnym przed kościołem.

8. Zachęcamy do nabycia Przewodnika Katolickiego. W nowym numerze m.in. o egzorcyzmach, o jubileuszowym dziękczynieniu w parafii Świętego Krzyża w Inowrocławiu w ubiegłą niedzielę i o tym, w co nie wypada ubierać się do kościoła latem.

9. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Feliksa Urbaniaka. Wieczny odpoczynek.