XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 27.07.2014 R.

1.Dzisiaj po wszystkich Mszach św. poświęcenie pojazdów z okazji św. Krzysztofa – patrona wszystkich podróżujących. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na środki transportu dla polskich misjonarzy.

2.Przypominamy o wakacyjnym porządku sprawowania Mszy św.: w dni powszednie Eucharystia jest celebrowana o godz. 8.00 i 18.00, w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00. Biuro parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i piątki od godz. 17.00 do 18.00.

3.Zachęcamy parafian do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w dolnej kaplicy codziennie w dni powszednie od godz. 8.30 do 18.00. 

4.W piątek 25 lipca wyruszyła z naszej parafii piesza pielgrzymka na Jasną Górę – grupa czerwono – żółta. Towarzyszymy duchowo i modlitewnie pieszym pątnikom i codziennie po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 śpiewamy Apel Jasnogórski i odmawiamy dziesiątkę różańca w ich intencji.

5.W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godz. 17.00 do 18.00. O godz. 18.00 Msza św. w kościele, po której będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa z aktem oddania. 

6.W tym tygodniu kapłani odwiedzą swoich chorych, oprócz ks. Marcina ze względu na pieszą pielgrzymkę: Ks. Roman w piątek 1 sierpnia o godz. 8.00, Ks. Bogusław i ks. Proboszcz w sobotę 2 sierpnia także od godz. 8.00.

7.Organizujemy wyjazd nad morze, na zakończenie wakacji, od 27 do 30 sierpnia. Zapisy w biurze parafialnym.

8.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu ze świątyni do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego.  

9.W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie z naszej parafii Bożenę Milewską. Wszystkich wiernych zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu