XV NIEDZIELA ZWYKŁA 13.07.2014 R.

1.Przypominamy o wakacyjnym porządku sprawowania Mszy św.: w dni powszednie Eucharystia jest celebrowana o godz. 8.00 i 18.00, w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00. Biuro parafialne czynne jest w poniedziałki, środy i piątki od godz. 17.00 do 18.00.

2.Zachęcamy parafian do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w dolnej kaplicy codziennie w dni powszednie od godz. 8.30 do 18.00.

3.Zapraszamy dzisiaj wszystkich czcicieli Matki Bożej Fatimskiej na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na procesję różańcową ulicami naszego osiedla.

4.Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, które zostaną przeznaczone na cele renowacyjno – inwestycyjne prowadzone w naszej parafii. Wszystkich dobroczyńców w modlitwie polecamy Panu Bogu.

5.Do wymarszu na Jasną Górę przygotowuje się grupa czerwono-żółta. Chętnych do przeżywania rekolekcji w drodze prosimy o kontakt z ks. Marcinem. W zakrystii są do pobrania formularze zgłoszeniowe. Ostatnie spotkanie organizacyjne w sobotę, 19 lipca o godz. 20.00 w kaplicy. Prosimy nie zostawiać zapisów na dzień przed wyjściem pielgrzymki,  która rozpocznie się w tym roku w piątek, 25 lipca o godz. 9:00! 

6.Parafianie i sympatycy grupy czerwono-żółtej, którzy nie mogą iść, a chcą powierzyć swoje intencje pieszym pielgrzymom, niech zapisane na kartkach złożą do pudełka na stoliku. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji, przeznaczone będą na pomoc pielgrzymom. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie, zwłaszcza za sfinansowanie zakupu nowej tuby. Niestety wydatki związane z organizacją pielgrzymki co roku są większe, dlatego prosimy o dalszą pomoc.

7.Organizujemy wyjazd na powitanie pieszych pielgrzymów do Częstochowy i Krakowa 5 i 6 sierpnia. Zapisy w biurze parafialnym lub zakrystii. Tych, którzy się zapisali, prosimy w tym tygodniu o dokonanie przedpłaty.

8.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu ze świątyni do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego, także, kto jeszcze nie nabył, nasz parafialny miesięcznik Płomień Ducha w cenie 3 złote.  

9.W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie z naszej parafii  Urszulę Świerską, Piotra Poziomka, Ireneusza Krawczyka, Władysławę Lewandowską i Annę Nowak. Wszystkich wiernych zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu