V NIEDZIELA WIELKANOCNA 18.05.2014 R.

 

 

 

1.    Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, które w naszej parafii są codziennie o godz. 20.30, jedynie w środy po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 celebrowanej w kościele.

2.W najbliższą sobotę 24 maja obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. Na terenie naszej parafii w Marulewach znajduje się figura Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych. Nie będzie tego dnia nabożeństwa majowego w kościele; zapraszamy wszystkich parafian do Marulew na nabożeństwo majowe sprawowane przy tejże figurze o godz. 19.30.

3.W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 będzie spotkanie rodziców dzieci, które będą obchodzić dziękczynienie za I rocznicę przyjęcia Komunii Św.

4.W dniach 7-8 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie młodych na Polach Lednickich. Szczegóły i zapisy do 4 czerwca u ks. Marcina.

5.Przypominamy, ze siłownia czynna jest we wtorki i piątki od godz. 16.00 do 19.00, zaś biblioteka parafialna w środy od godz. 17.00 do 19.00.

6.Podobnie jak w latach minionych organizujemy kolejny festyn parafialny połączony z odpustem Zesłania Ducha Św. 8 czerwca. Zwracamy się z prośbą do parafian i instytucji o pomoc w organizacji festynu, szczególnie prosimy o jakiekolwiek przedmioty, które mogłyby być nagrodami podczas loterii fantowej.

7.W ubiegłą niedziele zbieraliśmy ofiary do puszek na odbudowę spalonego kościoła w Rogowie. Zebraliśmy ponad 2.864 złote. Za każdy dar serca dziękujemy.

8.Ci, którzy zapisali się na czerwcowe wyjazdy nad morze i w Bieszczady proszeni są do końca maja o dokonanie przedpłaty.

9.Zespół Szkół Katolickich ogłasza nabór do I klasy Gimnazjum. Drzwi otwarte będą w piątek 16 maja od godz. 15.00 do 17.00.

10.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu ze świątyni do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego.

11.W tym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej rodziny parafialnej Mirosławę Olszową, Bogdana Broniszewskiego, Łucję Kalską i Helenę Dobrzyńską.  Wszystkich zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu.