IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 11.05.2014 R.

 

 

 

1.Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, które w naszej parafii są codziennie o godz. 20.30, jedynie w środy po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 celebrowanej w kościele.

2.W poniedziałek 12 maja Ks. Bp Krzysztof Wętkowski udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania podczas Mszy św. o godz. 17.00. Módlmy się za tych młodych ludzi, aby rzeczywiście w ich zyciu był to sakrament dojrzałości chrześcijańskiej. W związku z bierzmowaniem nie będzie Mszy sw. o godz. 18.00, nabożeństwo majowe tego dnia o godz. 20.30.

3.We wtorek 13 maja, po raz pierwszy w tym roku modlimy się razem z Matka Boża Fatimska. Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na Eucharystię o godz. 20.00, po której wyruszymy w procesji różańcowej ulicami naszego osiedla; prosimy zabrać świece.

4.Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które zostaną przeznaczone na cele renowacyjno – inwestycyjne prowadzone w naszej parafii.

5.W tym tygodniu otwieramy pod kościołem siłownię, która czynna będzie dla parafian we wtorki i piątki od godz. 16.00 do 19.00.

6.Zgodnie z zarzadzeniem Ks. Prymasa dzisiaj po wszystkich Mszach Świętych zbierane sa ofiary do puszek na odbudowę spalonego kościoła Św. Doroty w Rogowie.Przypominamy, że kapłani odwiedzą swoich chorych: ks. Proboszcz w poniedziałek 5 maja,  ks. Marcin i ks. Roman w sobotę 10 maja

7.Zespół Szkół Katolickich ogłasza nabór do I klasy Gimnazjum. Drzwi otwarte będą w piątek 16 maja od godz. 15.00 do 17.00.

8.W czerwcu parafia organizuje dwa turnusy wypoczynkowe dla emerytów i rencistów nad morzem: sześciodniowy i dziesięciodniowy oraz czterodniową wycieczkę w Bieszczady. Szczegóły i zapisy w biurze parafialnym lub zakrystii.

9.Zachęcamy do czytania prasy kkatlickiej. Przy wyjściu ze światyni do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego.

10.W tym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej rodziny parafialnej Kazimierza Kaczmarek, Ryszarda Kaczmarek, Józefa Felisiaka i Zdzisława Marciniaka     Wszystkich zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu.