II ŚWIĘTO WIELKANOCNE – 21.04.2014 R.

  

1.W drugie święto wielkanocne Msze św, są celebrowane tak jak w każdą niedzielę. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, które zostaną przeznaczone na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

2.Zachęcamy w oktawie świąt Wielkiej Nocy do uczestniczenia w Eucharystii, także do adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy.

3.Miejskie uroczystości z okazji kanonizacji bł. Jana Pawła II rozpoczną się w sobotę 26 kwietnia o godz. 15.00 w Solankach festynem papieskim. O godz. 18.30 w kościele św. Józefa zostanie odprawiona Msza św., po której odbędzie się procesja światła zakończona Apelem Jasnogórskim.

4.W najbliższą niedziele przypada święto Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do udziału w odpuście w parafii Chrystusa Miłosiernego. Msza św. odpustowa sprawowana będzie o godz. 15.00.

5.  W dniach od 1 do 4 maja odbędzie się coroczna piesza pielgrzymka młodzieży do Grobu Św. Wojciecha. Zapisy i szczegóły do 28 kwietnia u ks. Marcina.

6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej; przy wyjściu ze świątyni Przewodnik katolicki, miesięcznik dla młodzieży Miłujcie się oraz nasz parafialny miesięcznik Płomień Ducha.