VI NIEDZIELA ZWYKŁA 16.02.2014 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI NIEDZIELA ZWYKŁA 16.02.2014 R.

 

 

1.     Zachęcamy do osobistej modlitwy w kaplicy, przypominamy, że codziennie w dni powszednie jest adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.30 do 18.00, zaś o godz. 15.00 jest odmawiana Koronka do Bożego Miłosierdzia.

 

2.     Dziękujemy władzom naszego miasta, za zgodę i zamontowanie dodatkowej lampy ulicznej oświetlającej schody prowadzące do  kościoła.

 

3.     Wszystkich, którym leży na sercu duszpasterstwo młodych w naszej parafii, zapraszamy na spotkanie w piątek, 21 lutego na godz. 19.30 do sali konferencyjnej..

 

4.     Pielgrzymów grupy czerwono-żółtej, ich rodziny i sympatyków grupy zapraszamy w ramach przygotowań do kolejnej pieszej pielgrzymki na wspólną modlitwę Apelu Jasnogórskiego w sobotę, 22 lutego na 20.30 w kaplicy.

 

5.     Organizujemy wyjazd do Teatru Wielkiego w Poznaniu na operę Straszny Dwór w najbliższą środę 19 lutego. Wyjazd z Inowrocławia o godz. 16.30. Zapisy tylko dzisiaj w zakrystii po Mszach Świętych.

 

6.     Organizujemy we wrześniu parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Zapisy do końca marca w biurze parafialnym lub zakrystii

 

7.     Osoby chętne do uprawiania nordic walking (spacer z kijkami) zapraszamy na spotkanie z instruktorem w sobotę 22 lutego o godz. 16.00. Zbiórka przy zakrystii kościoła – od ulicy ks. Ziarniaka.

 

8.     Przy wyjściu ze świątyni można nabyć kolejny numer Przewodnika Katolickiego, także miesięcznik dla młodzieży Miłujcie się.

 

9.     W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie z naszej parafii Henryka Majerskiego, Stefanię Zasada, Karola Michalaka i Marię Buczkowską. Wszystkich wiernych zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu.

 

                                                           Ks. dr Grzegorz Iwiński