IV NIEDZIELA ZWYKŁA 02.02.2014R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV NIEDZIELA ZWYKŁA 02.02.2014R.

 

 

1.     Pierwszy czwartek miesiąca przypada 6 lutego; jest to dzień szczególnej modlitwy w intencji nowych, świętych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych co szczególnie czynimy odmawiając po Mszy św. Litanię do błogosławioego Ks.Jerzego Popiełuszki.

2.     Pierwszy piątek miesiąca przypada 7 lutego. Zachęcamy tego dnia do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godz.16.30 do 18.00; o godz. 18.00 będzie Msza św. sprawowana w kościele, po której w obecności Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa z aktem oddania.

3.     Zachęcamy do osobistej modlitwy w kaplicy, przypominamy, że codziennie w dni powszednie jest Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.30 do 18.00,           zaś o godz. 15.00 jest odmawiana Koronka do Bożego Miłosierdzia.

4.     Comiesięczne zebranie wspólnot różańcowych, Stowarzyszenia Wspierania Powołań oraz adoratorek Serca Pana Jezusa będzie w przyszłą niedzielę 9 lutego po Mszy św.   o godz.8.00. Zachęcamy parafian do włączenia się do wspólnot istniejących w parafii.

5.     Także w przyszłą sobotę i niedzielę, drugą w miesiącu , zbierać będziemy ofiary na cele renowacyjno – inwestycyjne prowadzone w naszym kościele. Wszystkich darczyńców, ludzi dobrego serca powierzamy  w modlitwie Panu Bogu.

6.     Organizujemy zabawę karnawałową 15 lutego. Zapisy w biurze parafialnym lub zakrystii.

7.     Przy wyjściu ze świątyni można nabyć kolejny numer Przewodnika Katolickiego.

8.     W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie z naszej parafii Barbarę Sobczak  i Genowefę Szych. Wszystkich wiernych zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu.

 

                                                         Ks. Dr Grzegorz Iwiński