II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 5.01.2014 R.

1.Od 3 stycznia rozpoczął posługę w naszej parafii Ks. Marcin Przybylski, którego w sposób uroczysty powitamy w naszej rodzinie parafialnej 6 stycznia na Mszy św. o godz. 9.30.

2.W poniedziałek 6 stycznia obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego, w tradycji zwaną uroczystością Trzech Króli. W naszej parafii Msze św. wszystkie według porządku niedzielnego. Na wszystkich Mszach świętych poświęcenie kredy i kadzidła. Poświeconą kredą piszemy pierwsze litery trzech Mędrów – Christus Mansjonem Benedicat – niech Chrystus błogosławi mieszkanie. Poświęconą kredę i kadzidło będziemy mogli nabyć po Mszach Świętych, składając dobrowolną ofiarę i w ten sposób wspierając fundusz ministrantów i lektorów.

3.W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 8.00 będzie comiesięczne zebranie wspólnot Żywego Różańca, Stowarzyszenia Wspierania Powołań Kapłańskich oraz adoratorek Serca Pana Jezusa.

4.W przyszłą niedzielę, drugą miesiąca, zbierać będziemy ofiary na cele renowacyjno – inwestycyjne.

5.Organizujemy parafialną zabawę charytatywną w sobotę 15 lutego. Zapisy w biurze parafialnym lub zakrystii.

6.Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowy numer przewodnika Katolickiego – zachęcamy do nabycia.

7.W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie Marka Roloffa. Jego i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu.