NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA 29.12.2013 R

1.We wtorek 31 grudnia wspominając św. Sylwestra kończymy rok pański 2013. Zapraszamy wszystkich parafian i gości na uroczysta Mszę św. dziękczynną za łaski doznane w mijającym roku o godz. 17.00; po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo pokutno – błagalne.

2.W środę rozpoczynamy nowy rok 2014 obchodząc uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. 1 stycznia jest także światowym Dniem Pokoju. Msze św. będą sprawowane tak jak w każdą niedzielę – nie będzie Mszy św. o godz. 8.00. Przyjdźmy wszyscy na Msze św., by z Panem Bogiem rozpocząć nowy czas, który przecież jest darem samego Boga. 

3.Pierwszy piątek miesiąca przypada 4 stycznia; nie będzie tego dnia odrębnej spowiedzi św. Czcicieli Serca Pana Jezusa zapraszamy na Eucharystię o godz. 18.00 sprawowaną w kaplicy, przed którą odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa z aktem oddania.

4.Pierwsza sobota miesiąca przypada 4 stycznia. Kapłani odwiedzą swoich chorych począwszy od godz. 8.00.

5.Osoby zapisane na styczniowy wyjazd do Zakopanego proszone są do końca grudnia o dokonanie przedpłaty..

6.Informujemy, że do końca stycznia biuro parafialne czynne będzie jedynie w soboty od godz. 11.00 do 12.00; ważne sprawy można także załatwiać po Mszach św. dopołudniowych w niedzielę.