XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.11.2013r.

1.     W tym tygodniu Msze św. o godz. 18.00 będą sprawowane w kościele.

2.Zapraszamy parafian i gości na nabożeństwa wymienianek za zmarłych, które będą w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 17.30; codziennie będzie różaniec za zmarłych w połączeniu z czytaniem imion i nazwisk zmarłych z naszych rodzin a następnie będzie celebrowana Msza św. W biurze parafialnym lub zakrystii można zostawiać czytelnie wypisane wymienianki; kartki do wymienianek znajdują się przy wyjściu z kościoła. Można też składać roczne wymieniani za zmarłych, które czytane będą od pierwszej niedzieli adwentu.

3.Przypominamy, iż od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust za zmarłych przy spełnieniu następujących warunków: pobożne nawiedzenie cmentarza, modlitwa za zmarłych oraz przyjęcie w danym dniu Komunii Św.

4.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Ponieważ pierwszy piątek miesiąca był w uroczystość Wszystkich Świętych dlatego spowiedź dla dzieci, młodzieży i dorosłych będzie w najbliższy czwartek od godz. 17.00 do 18.00; o godz. 18.00 będzie celebrowana Msza św., na którą zapraszamy członków Stowarzyszenia Wspierania Powołań.

5.W przyszłą niedzielę 10 listopada po Mszy sw. o godz. 8.00 będzie comiesięczne zebranie wspólnot Żywego Różańca, Stowarzyszenia Powołań Kapłańskich oraz adoratorek Serca Pana Jezusa.

6.Także w przyszłą niedzielę, drugą miesiąca, zbierać będziemy ofiary na cele renowacyjno – inwestycyjne prowadzone w naszym kościele. Wszystkich dobroczyńców w modlitwie polecamy Panu Bogu.

7.Młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania będzie miała spotkania w najbliższą sobotę I grupa o godz. 9.00; II grupa o godz. 11.00.

8.Biblioteka parafialna czynna jest w każdą środę od godz. 17.00 do 19.00.

9.Organizujemy parafialną zabawę z okazji św. Andrzeja w sobotę 16 listopada. Zapisy w biurze parafialnym lub zakrystii.

10.Klub Inteligencji Katolickiej w Inowrocławiu zaprasza na wykład Jana Koziorowskiego pt. Quadragesimo Anno – kontekst historyczny 5 listopada o godz. 17.00 w sali przy parafii Św. Jadwigi.

11.U ministrantów do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego; wydaliśmy kolejny numer naszego miesięcznika Płomień Ducha – do nabycia przy wyjściu ze świątyni w cenie 3 złote.