XXV niedziela zwykła 22 09 2013 r.

1.       Zapraszamy wszystkich parafian do adoracji Najświętszego Sakramentu, która trwa codziennie w dolnej kaplicy od 8.30 do 18.00. Zachęcamy też do osobistej modlitwy przy relikwiach bł. Jerzego Popiełuszki po niedzielnych Mszach św.

2.       W poniedziałek 22 września o godz. 12.00 w Instytucie Prymasa Glempa, ks bp. Wojciech Polak wygłosi prelekcję „KEP w życiu i posłudze Kościoła”. Zachęcamy do uczestnictwa.

3.       W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z Mszą św. o 8.00 i 18.00. Zachęcamy do jak najliczniejszego udziału.

4.       Również w środę o godz. 19.00 w Sali Konferencyjnej projekcja filmu „Dziewiąty dzień”.

5.       W piątek pięciu naszych seminarzystów rozpocznie nowy rok akademicki. Wspierajmy ich modlitwą i prośmy o następne powołania z naszej parafii.

6.       W sobotę 28 września kandydaci do bierzmowania wezmą udział w pierwszych zajęciach w ramach Kursu EUREKA, który poprowadzi wspólnota Odnowy w Duchu Świętym SILOAM. Spotkanie w dwóch grupach o godzinie 9.00 i 11.00. Podział na grupy umieszczony został w gablotach.

7.       Zachęcamy do nabycia i lektury najnowszego numeru Przewodnika Katolickiego..

8.       W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie śp. Henryka Osmańskiego, Apolonię Ślesińską, Wojciecha Lemańskiego i Lucynę Sławkowską.