XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.09.2013r.

 

1.    Zachęcamy parafian do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu codziennie w dni powszednie od godz. 8.30 do 18.00.

 2.     Zachęcamy dorosłych do oddawania krwi. Dzisiaj można to uczynić w specjalnym autokarze podstawionym przy naszym kościele od godz. 10.00 do 13.00.

3.     W najbliższy poniedziałek odbędą się w kościele spotkania dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania: o godz. 17.00 dla uczniów II klas gimnazjalnych, zaś po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 dla uczniów klas III.

 4.     W najbliższą środę o godz. 19.00 w sali konferencyjnej odbędzie się prelekcja z pokazami slajdów autora wielu przewodników po Kujawach pana Alfreda Krysiaka pt. Dzieje i zabytki Inowrocławia. Wszystkich dorosłych na to spotkanie zapraszamy.

 5.     W sobotę 21 września po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie popielgrzymkowe. Przewodnik grupy ks. Hubert wszystkich pieszych pielgrzymów na to spotkanie zaprasza.

 6.     15 września o godz. 16.00 w parafii Zwiastowania NMP rozpocznie się kurs przedmałżeński dla dorosłych, którzy w najbliższym czasie zamierzają zawrzeć związek małżeński.

 7.     U ministrantów do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego; zachęcamy do nabycia.

 8.     W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie z naszej parafii Zbigniewa Słabiaka, Wiesławę Maciągowską Joannę Matuszak, Elżbietę Kumańską i Stefana Flinika. Wszystkich wiernych zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu.