XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8.09.2013r.

1.     Przypominamy, że Msze św. w dni powszednie są celebrowane o godz. 7.00, 8.00 i 18.00 zaś w niedzielę jest także Msza św. o godz. 16.00 sprawowana w kościele. Zachęcamy także do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu codziennie w dni powszednie od godz. 8.30 do 18.00.

 2.     W najbliższy piątek 13 września, kolejny dzień modlitw razem z Matką Bożą Fatimską. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 18.00, tylko godzinę później – o 19.00; po Mszy św. pójdziemy w procesji fatimskiej odmawiając różaniec; zabierzmy ze sobą świece.

 3.     Za tydzień w niedzielę 15 września wyjeżdżamy na parafialną wycieczkę do Zakopanego. Wyjazd o godz. 21.00 sprzed kościoła.

4.     W przyszłą niedzielę przy naszej parafii będzie podstawiony autokar, w którym będziemy mogli oddać swoją krew od godz. 12.00 do 13.00– bardzo do tego zachęcamy; prosimy zabrać swój dowód tożsamości.

 5.     Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, które zostaną przeznaczone na cele renowacyjno – inwestycyjne prowadzone w naszej parafii. Dziękujemy także za zbiórkę na tornistry i przybory szkolne: zebraliśmy 2.070 zł.; dzięki temu wsparciu mogliśmy kupić plecaki i przybory szkolne dla ponad 30 dzieci z naszej parafii.

 6.     W najbliższy wtorek 10 września o godz. 19.00 na plebani będzie kolejne zebranie Rady Parafialnej.

 7.     W środę 11 września o godz. 19.00 w sali konferencyjnej będzie spotkanie dorosłych przy herbatce i śpiewie piosenek biesiadnych; wszystkich chętnych zapraszamy.

 8.     Zachęcamy chłopców chodzących do szkoły podstawowej, aby zostali ministrantami zaś dla dziewcząt tworzymy scholkę muzyczną; rodzice zachęćcie swoje dzieci; zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.

 9.     Za tydzień 15 września Msza św. odpustowa w bazylice Najświętszej Maryi Panny o godz. 12.30,zaś o 15.00 parafialny festyn.

 10.           U ministrantów do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego; zachęcamy do nabycia.

 11.           W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie z naszej parafii Tadeusza Jaszcz. Wszystkich wiernych zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu.