XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.08.2013r.

 

 

1.     Przypominamy, że w czasie wakacji Msze św. w dni powszednie są celebrowane o godz. 8.00 i 18.00, zaś w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00; zachęcamy także do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w dolnej kaplicy.

2.     Mamy jeszcze kilka miejsc wolnych na wyjazd nad morze od 26 sierpnia; trwają zapisy na wycieczkę do Zakopanego od 15 września; szczegóły i zapisy w biurze parafialnym lub zakrystii.

3.     Już niebawem rozpoczyna się nowy rok szkolny. Podobnie jak w poprzednich latach, w przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. zbierać będziemy ofiary na zakup tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci z rodzin uboższych z naszej parafii.

4.     U ministrantów do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego; zachęcamy do nabycia.

5.     Przed kilkunastoma dniami Pan Bóg powołał do siebie z naszej parafii  Kazimierza Nowakowskiego, którego pogrzeb odbył się w Bydgoszczy. Jego i wszystkich wiernych zmarłych polecamy Bożemu Miłosierdziu.