XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.08.2013r.

1.     Przypominamy, że w czasie wakacji Msze św. w dni powszednie są celebrowane o godz. 8.00 i 18.00, zaś w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

 2.     W dolnej kaplicy trwa codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.30 do 18.00; w naszych modlitwach pamiętajmy o pieszych pielgrzymach, zwłaszcza o grupie czerwono – żółtej prowadzonej przez ks. Huberta, która wyruszyła z naszej parafii. Pielgrzymi dotrą na Jasną Górę w poniedziałek 5 sierpnia.

 3.     W najbliższy poniedziałek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, w czasie której modlić się będziemy za zmarłych współmałżonków, zaś w środę zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00 lub 18.00, po których modlimy się Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.     W poniedziałek 5 sierpnia wyjeżdżamy na dwudniową pielgrzymkę do Częstochowy i Krakowa. Wyjazd zapisanych osób o godz. 6.00 sprzed kościoła.

5.     U ministrantów do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego; zachęcamy do nabycia.

6.     W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie z naszej rodziny parafialnej Waldemara Zmudzińskiego, Bożenę Bułakowską, Janinę Wybrańską, Tadeusza Bochat. Wszystkich zmarłych polecamy Bożemu miłosierdziu.