XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.07.2013r

1.     Przypominamy, że w czasie wakacji Msze św. w dni powszednie są celebrowane o godz. 8.00 i 18.00, zaś w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

2.     W dolnej kaplicy trwa codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.30 do 18.00; w naszych modlitwach pamiętajmy o pieszych pielgrzymach, zwłaszcza o grupie czerwono – żółtej prowadzonej przez ks. Huberta, która wyruszyła z naszej parafii. Pielgrzymi dotrą na Jasną Górę w poniedziałek 5 sierpnia.

3.     Dzisiaj po Mszach Świętych poświęcenie pojazdów; prosimy aby właściciele byli przy swoich pojazdach; ofiary zbierane podczas poświęcenia są przeznaczone na pomoc dla polskich misjonarzy.

4.     Pierwszy piątek miesiąca przypada 2 sierpnia. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godz. 17.00 do 18.00. O godz. 18.00 Msza św. w kościele, po której będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz odmówimy Litanie do Serca Pana Jezusa z aktem oddania.

5.     Pierwsza sobota miesiąca przypada 3 sierpnia; kapłani, oprócz ks. Huberta, odwiedzą swoich chorych począwszy od godz. 8.00.

6.     U ministrantów do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego

7.     W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie z naszej rodziny parafialnej Zenona Rusztyka. Wszystkich zmarłych polecamy Bożemu miłosierdziu.