XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14.07.2013r.

1.      Przypominamy, że w czasie wakacji Msze św. w dni powszednie są celebrowane o godz. 8.00 i 18.00, zaś w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

2.     W dolnej kaplicy trwa codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.30 do 18.00; zachęcamy, aby w osobistej modlitwie trwać przed Panem.

3.     Dziękujemy za dzisiejsze ofiary, które zostaną przeznaczone na cele renowacyjno – inwestycyjne naszej parafii, zwłaszcza związane ze spłatą długów wynikających z renowacją dolnej kaplicy.

4.     Zachęcamy wszystkich, zwłaszcza ludzi młodych do zapisywania się na pieszą pielgrzymkę w ramach grupy czerwono – żółtej, która wyruszy na pielgrzymkowy szlak z naszej parafii 25 lipca. Szczegóły i zapisy u ks. Huberta. Do koszyków w kościele i dolnej kaplicy można składać intencje modlitewne, które pielgrzymi poniosą w modlitwie do Matki Bożej.

5.     Osoby, które zapisały się na autokarową pielgrzymkę do Częstochowy i Krakowa w dniach 5 – 6 sierpnia proszone są o dokonanie przedpłaty. Trwają zapisy na czterodniowy, sierpniowy wyjazd nad morze w dniach od 26 do 29 sierpnia. Organizujemy jednodniową pielgrzymkę do Lichenia i Bieniszewa 7 września – zapisy w biurze parafialnym.

6.     Ks. Paweł Kowalski organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej od 19 do 26 października. Szczegóły i zapisy u organizatora.

7.     U ministrantów do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego

8.    W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie z naszej rodziny parafialnej Urszulę Matuszak i Teresę Hebda. Wszystkich zmarłych polecamy Bożemu miłosierdziu.